تازه‌های احساسات فرهنگی


آخرين اخبار و رويداد‌ها
انتقاد بنیامین بهادری از رادیو جوان آمریکا

n00082015-r-b-000

رعایت نکردن کپی رایت یک رسانه فارسی‌زبان فعال در  آمریکا و پخش غیر مجاز آثار «بنیامین بهادری» سبب شد تا این خواننده مطرح موسیقی پاپ ایران  دوشنبه شب در کنسرت نیویورک خود از این اقدام رادیو جوان ابراز نارضایتی کرده و خواستار عدم پخش آثارش از این شبکه شود.

به گزارش سایت احساسات فرهنگی، بنیامین که این روزها مشغول تور کنسرت های آمریکا-کانادای خود است، دوشنبه شب و در اواسط کنسرت نیویورک گفت: «سال هاست از مسولین سایت رادیو جوان درخواست کرده ایم آهنگ های من را منتشر نکنند. این خیلی بد است که ما چون در ایران هستیم و قانون کپی رایت نداریم، آهنگ هایمان توسط این سایت بدون اجازه منتشر می شود.»

وی ادامه داد: «این آخرین بار است که اعلام می کنم که سایت رادیو جوان آهنگ، اسم و عکس مرا منتشر نکند. یک هفته فرصت دارند که فایل مرا از سایت خود حذف کنند و گرنه از طریق قانونی این موضوع را پیگیری خواهم کرد.»

بنیامین همچنین گفت: «اگرچه این صحبت مساله مشترکی بین دوستان خواننده داخلی‌ام است و آن ها هم از این موضوع گله دارند اما من از طرف خودم صحبت می‌کنم.»

براساس این گزارش، این صحبت‌های بنیامین بهادری، در سالن محل اجرا که برخی مدیران این سایت نیز حضور داشتند، حواشی به همراه داشت.

«بنیامین بهادری» دیروز و همزمان با تولدش، یادداشتی کوتاه در صفحه اینستاگرام خود با دوستدارانش به اشتراک گذاشت که خبر از تغییر و تحول متفاوت و خبرساز در زندگی شخصی این خواننده پاپ دارد!

تاريخ: ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
كليد‌واژه‌ها: بنیامین بهادری
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail


نظر شما:
نام و نام‌خانوادگی:* رايانامه:* تارنما: