تازه‌های احساسات فرهنگی


آخرين اخبار و رويداد‌ها
چهار متخصص از آمریکا و یک متخصص ایرانی در کارگاه یک روزه زندگی با اوتیسم

poster AutismSenses Cultural:چهار متخصص از دانشگاه‌های کالیفرنیای آمریکا و یک متخصص ایرانی در کارگاه یک روزه زندگی با اوتیسم که روز ۱۴ آذر ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

بر اساس این گزارش دکتر مارشا چینی‌چیان مربی و روانشاس بالینی کودک ، ملیسا ملّلو متخصص دنور مدل، هر دو ازموسسه مایند دانشگاه یو سی دیویس کالیفرنیا ،دکتر لارا گریس هس ،کار درمانگر با تخصص در اختلالات رشد و اختلالات عصبی از دانشگاه دومنیکن کالیفرنیا، دکتر کری لمون چیتوود گفتاردرمانگر با تخصص در اختلالات رشد و اختلالات عصبی از دانشگاه مونتری بی کالیفرنیا و دکتر مصباح انصاری متخصص در زمینه حمایت از کودکان دارای ناتواني حركتي و جسمي با تمركز روي ناتوانی‌هاي روانشناختي و اجتماعي، از جمله مدرسان این کارگاه هستند.

متخصصان در این کارگاه ضمن ارائه تازه‌ترین اطلاعات و تجارب موجود در آمریکا و انتقال دانش روز در زمینه اوتیسم به مربیان، آنها را به شکل عملی و کاربردی با این آگاهی‌ها آشنا می‌سازند.

همچنین مقرر شده است در پایان این کارگاه مدارک معتبری که نشان‌ می‌دهد مربیان دوره یادشده را گذرانده‌اند به آنها داده شود..
کارگاه از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر روز سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ مصادف با ۵ دسامبر 2017 در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.
اهداف زیربنایی کارگاه به شرح زیر است:
– کمک به معلمان جهت یادگیری شیوه‌های مختلف تدریس به کودکان اوتیسم
– ارائه رویکرد زیربنایی جهت رفتارهای چالش برانگیز کودکان اوتیستیک
-رویکردهای رفتاری در محیط کلاس
-رویکردهای مختلف کلامی، زبان و کاردرمانی
-راهکارهای اداره کلاس برای کودکان اتیسم
-برقراری ارتباط با والدین
-بررسی موردی.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه این کارگاه تماس حاصل کنند و  اطلاعات مربوط به نحوه ثبت‌نام را دریافت کنند. همچنین اطلاعات بیشتر را می‌توانند از کانال تلگرامی شکرانه مودت جهانی دریافت کنند.

كارگاه یکروزه«زندگی با اوتیسم در محیط کلاس» با حمايت آموزش و پرورش کودکان استثنایی کشور و مرکز تحقیقات روانپزشکی و روانشناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران (Psychiatry and psychology Research Centre  University of Medical Siences (TUMS) و نیز مساعدت مشفقانه مدیریت فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

این کارگاه با مشاورت آقای انصاری و مدیریت خانم دکتر مارشا چینی‌چیان، روانشناس موسسه مایند دانشگاه دیویس آمریکا برگزار می‌شود.

تاريخ: ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
كليد‌واژه‌ها: سومین همایش بین‌المللی اوتیسم ایران | کارگاه زندگی با اوتیسم
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail


نظر شما:
نام و نام‌خانوادگی:* رايانامه:* تارنما: