تازه‌های احساسات فرهنگی


آخرين اخبار و رويداد‌ها
بنیاد Sense Cultural و برگزاری دو سخنرانی با حضور سارا سفری

Sensescultural sara safari's bookبنیاد Sensescultural در ادامه فعالیت‌‌های فرهنگی خود، مراسم رونمایی و معرفی کتاب انگلیسی سارا سفری، را در دانشگاه دیویس و نیز شهر سانفرانسیسکو برگزار خواهد کرد.

این نشست‌ها در تالار الامنی دانشگاه دیویس و نیز مرکزی در سانفرانسسیکو برگزار می‌شود. نشست تالار الامنی روز شنبه ۱۱ ماه مارس در ساعت ۴ تا ۶ عصر برگزار می‌شود و ورود برای عموم آزاد است.

همچنین نشست سانفرانسیسکو روز یکشنبه ۱۲ مارس از ساعت دو تا ۴ عصر در یک کافه در آدرسی که روی فلایر این صفحه درج شده است برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش کتاب خانم سفری که  ماجرای سفرش به قله اورست و فتح این قله و نیز تلاش‌های انساندوستانه او را روایت می‌کند، اخیرا منتشر و در سایت آمازون هم قابل خریداری است. او قرار است در این نشست‌ها کتاب های خود را برای علاقه مندان امضاء کند.

او در گفت وگویی که اخیرا با سایت بنیاد احساسات فرهنگی داشت درباره انگیزه‌اش از نگارش این کتاب گفت: وقتی از کوه پایین‌آمدم و بچه‌ها را دیدم به این فکر افتادم که چه کار می‌توانم انجام دهم که کمک بیشتری به آنها شود. در اینجا بود که به صرافت افتادم داستان خودم را بنویسم. با اقای باتلر صحبت کردم و بعد از شرح ماوقع هر دو ما متوجه شدیم که این داستان جاذبه‌های خوبی برای خواندن دارد و ایشان هم کمک کرد و فصل‌های ۲ و ۴و ۷ را نوشت و من بقیه کتاب را و از  همان ابتدا هم نیت هر دوی ما این بود که سود حاصل از فروش کتاب به بچه‌ها اختصاص پیدا کند.

کتاب البته یک ادیتور داشت که بعد از نگارش من و دکتر باتلر آن را ویراستاری می‌‌کرد که در نهایت در ۱۵ فصل منتشر شد.من ‌می‌خواستم روی کتابم اشراف داشته باشم که اگر زمانی بخواهم بخش‌هایی از‌آن را تغییر دهم یا اضافه یا کم کنم ، این کار را انجام دهم. به همین دلیل کتاب را به صورت ناشر مولف منتشر کردم که قدرت دسترسی به محتوا را هم داشته باشم.

رویایی که به واقعیت پیوست؛گفت وگوی اختصاصی سایت Sensescultural با سارا سفری

وی میزان استقبال از کتاب را خوب ارزیابی کرد و افزود:ضمن اینکه از سوی بسیاری پیام‌های شخصی و ایمیلی درباره این کتاب دریافت کرده‌ام ،در آمازون هم  بازتاب خوبی داشته و مرورهایی که بر آن نوشته‌اند نشان می‌دهد که خواننده هم از خواندن کتاب لذت برده و هم پیام  اصلی آن را خوب درک و دریافت کرده است. کتاب الان ۵ ستاره دارد که نشاندهنده استقبال  خوب مخاطبان است.

تاريخ: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
كليد‌واژه‌ها: بنیاد زنان ایرانی آمریکایی پیشرو | پروژه آشنایی با زنان موفق و تاثیرگذار | سارا سفری
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail


نظر شما:
نام و نام‌خانوادگی:* رايانامه:* تارنما: