تازه‌های احساسات فرهنگی


آخرين اخبار و رويداد‌ها
حمایت احساسات فرهنگی در برگزاری اولین کنفرانس بین المللی اِستم سل (سلول‌های بنیادی) و تراپی ژنتیک برای ناهنجاریهای اعصاب مغزی

Cell6 copy

دوستان و همکاران،

باعث افتخار و خشنودی من است که به اطلاع شما عزیزان برسانم که سازمان احساسات فرهنگی از حامیان بنیانگذار کنفرانسی‌ست که به زودی در دانشگاه UCDavis برگزار خواهد شد. عنوان این کنفرانس اِستم سل (سلول‌های بنیادی) و تراپی ژنتیک برای ناهنجاریهای اعصاب مغزی است و توسط  Mind Institute  در تاریخ 26-25 سپتامبر 2020 در دانشگاه UCDavis برگزار خواهد شد.

جهت دریافت اطلاعات در مورد برنامه کنفرانس و شرکت در آن، خواهش می کنم به خبرنامه سازمان در سایت Senses Cultural بپیوندید و اگر مایل هستید از این طریق نیز با حمایت مالی خود که tax deductible است کمک به فعالیت های برای این کنفرانس بنمایید و جهت برگزاری این کنفرانس، سازمان احساسات فرهنگی تلاش دارد اساتید، محققین و فعالان این حوزه را از سراسر جهان گرد هم آورد تا در مورد آخرین یافته های حوزه اوتیسم و ناهنجاری های اعصاب تبادل نظر نمایند.

از طرف احساسات فرهنگی صمیمانه به UC Davis Mind Institute جهت برگزاری این کنفرانس تبریک می گویم. بدین منظور در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۲۰ ، سازمان احساسات فرهنگی مهمانی ویژه‌ای جهت گرامیداشت این کنفرانس برگزار نمود. محققین Mind Institute، و متخصصین این حوزه و نیز مدیران سازمان‌های مهم داروسازی آمریکا در این مهمانی شرکت داشتند. هدف این گردهمایی ارئهی حمایت به اهداف و آرمان‌های این کنفرانس ویژه است. جهت اطلاعات بیشتر در مورد UC Davis Mind Institute خواهش می کنم به سایت ذیل مراجعه نمایید:

 https://health.ucdavis.edu/mindinstitute/cellgenetherapy/planning-committee.html

از کمک و حمایت شما ممنون هستم، و امید دارم شما را در این کنفرانس ببینم.

با تشکر و احترام،  تاتا منفرد

تاريخ: ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

نظر شما:
نام و نام‌خانوادگی:* رايانامه:* تارنما: