تازه‌های احساسات فرهنگی


آخرين اخبار و رويداد‌ها
همکاری بنیادSensescultural  با موسسه مایند دانشگاه دیویس برای پذیرش دوره‌های کوتاه و بلندمدت پژوهشی و درمانی در زمینه اوتیسم و نوروساینس

Sensescultural:موسسه Sensescultural و همیار آن در ایران،‌موسسه شکرانه مودت جهانی، برای کمک به بارآوری و تربیت مربی و تحقیق در زمینه اوتیسم و دیگر شاخه‌های اختلال ذهنی ،همکاری‌های علمی وپژوهشی منظمی را با موسسه مایند دانشگاه دیویس در برنامه (ITPND)

(International Training Program in Neurodevelopmental Disorders)به سرپرستی و مشاورت علمی خانم پروفسور راندی هگرمن تدارک دیده است.

افق آینده این همکاری ایجاد گروه‌های تخصصی در ایران و آمریکا برای تقویت علمی و کاربردی پژوهش‌ و تحقیق در زمینه اوتیسم و نوروساینس است.

گروه علمی و سلامت بنیاد Sensescultural در ایران به مدیریت آقای مهدی خلیلی، روانشناس بالینی، قصد دارد جهت تبادلات علمی- پژوهشی میان  دانشگاه‌‌های ایران و آمریکا برنامه‌های منظمی را ساماندهی کند.

بر این اساس به اطلاع كليه دانشجويان علاقه‌مند به  ادامه تحصيل و تحقیق در دوره‌‌های کوتاه مدت( از طریق برنامه ITPND دانشگاه مایند دیویس) بلند مدت( مقطع دكتري و پست دكتري) در رشته‌‌‌های روانشناسي و شاخه‌های مرتبط مي‌رساند، موسسه  Sensescultural به مديريت خانم طاهره شفیعی منفرد(جوادی فرد) با همکاری‌ نزدیک با  انستيتو ذهن دانشگاه كاليفرنيا UC Davis MIND Institute’s تلاش دارد در زمینه‌های یادشده همکاری‌های موثری را برای انتقال دانش و تجربه‌های علمی به ایران انجام دهد.

در این همکاری‌های گسترده مقرر شده است دانشجویانی از ایران و دیگر کشورها برای دوره‌های آموزشی – پژوهشی کوتاه مدت و در مقاطع دكتري و پست دكتري، مراحل پذیرشی را با همکاری و همراهی بنیاد Sensescultural  طی‌کنند.

برابر هماهنگی‌های به عمل آمده، متقاضیان ابتدا باید ضمن دارا بودن شرایط عمومی پذیرش، در یک فرآیند علمی شرکت کنند. در مرحله بعد مدارک دانشجویانی که دوره‌های عمومی و مقدماتی پذیرش را طی‌کنند به دانشگاه دیویس ارسال مي‌شود و بعد از انجام مصاحبه از سوی دانشگاه و اخذ پذیرش، بقیه مراحل کار نیز با همکاری و مساعدت بنیاد  Sensescultural انجام خواهد شد.

مدارك لازم:
 1- سطح مناسبي از زبان انگليسي
2- داشتن تخصص در رشته هاي روانشناسي يا پزشكي يا علوم مرتبط
3- پرداخت هزينه شهريه دانشگاه.
بنیاد Sensescultural و همیار آن در ایران(موسسه فرهنگی شکرانه مودت جهانی) ضمن امتنان از آغاز این همکاری هیات علمی‌ای را به این منظور به سرپرستی آقای مهدی خلیلی تدارک دیده است که این هیات در همکاری‌های علمی و پژوهشی و پذیرش و بورسیه دانشجو به صورت فنی‌تر رسیدگی خواهد کرد که همین جا به آقای خلیلی  برای پیوستن به این بنیاد خوشامد می‌گوییم.
جهت كسب اطلاعات بيشتر به  ایمیل tata@sensescultural.org یا  khalilipsyd@sensescultural.org، robmiller@sensescultural.org و یا بخش تماس با مای سایت آکادمی بهداشت و سلامت بنیاد Sensescultural  و یا به لینک زير مراجعه کنيد.
تاريخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۹
كليد‌واژه‌ها: آکادمی بهداشت و سلامت | پروژه‌های احساسات فرهنگی | موسسه مایند دانشگاه دیویس
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail


نظر شما:
نام و نام‌خانوادگی:* رايانامه:* تارنما: