تازه‌های احساسات فرهنگی


آخرين اخبار و رويداد‌ها
کانون هنری روح‌الله خالقی در آمریکا

 

Screen Shot 2015-11-12 at 1.36.42 PMهمزمان با پنجاهمین سال درگذشت روح‌الله خالقی (۲۱ آبان ۱۳۴۴) دختر ایشان، گلنوش خالقی از تلاش‌ها برای اجرا و انتشار برخی از آثارش خبر داد.

به گزارش Senses Cultural  خانم گلنوش خالقی از شکل‌گیری کانون هنری روح‌الله خالقی در آمریکا خبر داد که قرار است به گردآوری و انتشار‌ آثار آن زنده‌یاد بپردازد.

برابر این گزارش این کانون سایتی هم راه‌اندازی کرده است که در‌آن برخی از فعالیت‌های گذشته مرتبط با روح‌الله خالقی گردآوری و اطلاعات آن روی سایت قرار گرفته است.

علاقه‌مندان به آشنایی بیشتر بااین مرد بزرگ عرصه موسیقی می‌توانند به سایت کانون هنری روح‌الله خالقی مراجعه کرده و از تصاویر و عکس‌های منحصر به فرد روح‌الله خالقی و دوستان و خانواده استفاده کنند.

در چند سال گذشته خانم گلنوش خالقی که در زمینه موسیقی نیز دستی چیره دارد تلاش‌هایی را صورت داد که از جمله آنها اجرای ارکسترال برخی از آثار پدرشان و نیز انتشار کتاب ای ایران که مجموعه‌ای از دستنوشته‌ای بر جای مانده از مرحوم خالقی بود. او همچنین چند سی دی ا‌ز آثار پدرش را از سوی انتشارات ماهور به بازار موسیقی عرضه کرد. برای دیدن عکس‌‌هایی از روح‌الله خالقی و آلبومی دیدنی از دوستان و آشنایان و اقوام و هنرمندان روی این بخش کلیک کنید.

 

تاريخ: ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

نظر شما:
نام و نام‌خانوادگی:* رايانامه:* تارنما: